Anasayfa / İddaa Tahminleri / Miami Heat – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 30.03.24

Miami Heat – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 30.03.24

NBA Doğu ekibi Miami Heat Cumartesi günü saat 03:00’da Batı ekibi Portland Trail Blazers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 212.5 olarak açıklamışlar. 

Heat son 3 maçından ikisini kaybetti ve kötü bir dönemden geçiyor. Ama buna rağmen topladıkları 39 galibiyetle halen ilk 6 sıra yani play-off için şanslarını koruyorlar. 6. sıradaki Pacers’dan 2 galibiyet gerideler ama aynı zamanda 2 maçları da eksik. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 4 maçtaki ortak noktanın düşük skorlar olduğunu söyleyebiliriz, sırasıyla 188, 199, 205 ve 205 sayı üretilmişti o maçlarda… Herro ve Robinson’dan yine faydalanamayacaklar, Martin’in durumu ise net değil. 

Blazers ise Batı’nın zayıf halkalarından birisi. Şuana kadar sadece 19 galibiyet çıkarabildiler ve tam 8 maçtır da galibiyete hasret konumdalar… Deplasman karnelerine baktığımızda ise genelde üretimde zorlandıklarını görüyoruz. Nitekim son 2 maçta Houston’a 92 ve Hawks’a 106 sayı atabilmişlerdi. Bunun yanında önemli hücum silahlarından da yoksun olacaklarını belirtelim; Simmons, Brogdon ve Grant’den faydalanamayacaklar, Ayton ile Thybulle’un da durumları net değil. 

Blazers zaten zayıf bir takım ve bu deplasmanda Grant, Brogdon, Simons gibi 3 tane ilk 5 oyuncularını da kullanamayacaklarını düşündüğümüzde özellikle skor üretiminde Heat’in disiplinli ve sert savunması karşısında zorlanacaklarını söyleyebiliriz. Heat düşük tempoda oynayarak, kısır maçları da kazanmayı bilen bir takım. Dolayısıyla evinde rakibe koşma ve coşma şansı vermeden, yine düşük skorlarla kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: ALT (212.5) – 1.47
intobet Oranı: ALT (212.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …