Anasayfa / İddaa Tahminleri / Miami Heat – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 08.02.24

Miami Heat – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 08.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Miami Heat Perşembe günü saat 03:30’da Batı ekibi San Antonio Spurs ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 230.5 olarak açıklamışlar.

Heat son dönemin formda ekiplerinden birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 27 galibiyete ulaşarak kendilerine 8. sırada yer buldular. Diğer yandan evlerindeki performanslarına baktığımızda son 4 maçtan sonuçlardan bağımsız olarak bize düşük tempoda, NBA ortalamalarının altında skor üretilen mücadeleler izlettiklerini gördük. O maçlarda maksimum 223 sayı çıkmıştı… Bu maçta önemli bir eksiklerinin olmayacağını belirtelim. 

Spurs ise Batı’nın en zayıf halkası konumunda, 50 maçtan sadece ama sadece 10 galibiyet çıkarabildiler… Son 3 maçlarını üst üste kaybederken kendi ortalamalarının da altında skor üretimi yaptıklarını görmüştük. Bu maçlarda bize sırasıyla 206, 227 ve 218 sayı izletmişlerdi. Son olarak konuk ettikleri Doğu’nun güçlü ekiplerinden Cavs’a direnememişler ve 101 sayıda kalarak 16 sayı fark yemekten kurtulamamışlardı. BU maç öncesi tam kadro olacaklarını belirtelim. 

Elbette iki takım arasında hem kadro kalitesi hem de tecrübe anlamında net farklar var. Heat’in elinde Rozier, Herro, Butler, Adebayo gibi üst seviyede tecrübe sahibi silahlar varken Spurs ise ağırlıklı olarak genç ve tecrübesiz ama yetenekli oyunculardan kurulu bir takım. Son maçlarda üretimde zorlandıklarını, hücumda ritmlerini kaybettiklerini biliyoruz. Dolayısıyla Heat gibi sert ve disiplinli bir savunma takımı karşısında da üretimde canlarının sıkılacağını düşünüyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (230.5) – 1.47
intobet Oranı: ALT (230.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …