Anasayfa / NBA / Miami Heat – Utah Jazz İddaa Tahmini 14.03.23

Miami Heat – Utah Jazz İddaa Tahmini 14.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Miami Heat, pazartesiyi salıya bağlayan gece saat 02:30’da Utah Jazz ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 222.5 olarak belirlemiş.

Miami Heat 4 maçta 3 galibiyet aldıktan sonra Orlando deplasmanına çıkmış ve Kyle Lowry’nin takıma geri döndüğü maçta kıyasıya bir mücadele izletmişti bizlere. Lowry’nin 36 dakikada 12 sayı ürettiği maçta Jimmy Butler maçı uzatmaya götüren son saniye üçlüğünü kaydetse de uzatmada hiçbir şekilde varlık gösteremeyen ekip sahadan 126-114 mağlup ayrıldı. Sezonu play-in potasında bitirme ihtimali çok yüksek olan ekipte Kyle Lowry ve önemli rol oyuncusu Caleb Martin’in durumu bu gece için belirsiz olarak rapor edildi.

Utah Jazz ise altı maçlık deplasman serüveninin son maçına çıkacak. Bundan sonra Boston’la zor bir maçları olacak ki bu maçta benzer bir zorluk seviyesinde. 33 galibiyete sahip dört takımdan biri olmaları nedeniyle ellerinden gelen her şeyi yapmaları gerek fakat Jordan Clarkson’ın yokluğunda ne kadar başarılı olabileceklerini birlikte göreceğiz. Son 5 maçın 4’ünü kaçıran ve elinde bir sakatlık bulunan Clarkson’ın bu geceki durumu netlik kazanmadı.

Miami normalde düşük tempolu basketbol kimliğiyle tanınan bir ekip. Fakat son maçlarda yüksek tempolu oynayan rakiplerine karşı onlar daha da yüksek yüzdeye çıktılar ki istisnada kalan Cleveland’la bile bir maçlarında 234 sayı izledik. Utah ise atarak varolan bir ekip. Son maçlarda sekteye uğramıştı ki hâlihazırda sahip oldukları iki maçlık galibiyet serisinde ortalama 125 sayı ürettiler. Bu maçın da üst olarak sonuçlanacağını düşünüyorum.

Eksikler:

Miami: Kyle Lowry (gtd), Cody Martin (gtd), Duncan Robinson, Cody Zeller
Utah: Jordan Clarkson (gtd), Collin Sexton

İddaa Oranı: ÜST (222.5) – 1.53
intobet Oranı: ÜST (222.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu 28.03.23

NBA’de artık son maçlara gelinmiş durumda. Batı konferansında hiç durmayan bir fırtına var. Dengelerin sürekli …