Anasayfa / İddaa Tahminleri / Milwaukee Bucks – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 04.04.24

Milwaukee Bucks – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 04.04.24

NBA Doğu ekibi Milwaukee Bucks Perşembe günü saat 03:00’da Batı ekibi Memphis Grizzlies ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

Bucks cephesinde işler yolunda değil. Evet topladıkları 47 galibiyetle 2.sıradaki yerlerini koruyorlar ama son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiklerini de belirtelim. Diğer yandan evlerindeki karnelerinin iyi durumda olduğunu belirtelim, son 5 maçlarından 4 tanesini kazanmışlardı. Bu maçlarda rakiplere sırasıyla 9 sayı, 11 sayı, 7 sayı ve 25 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Bu maçta Beverlery, Middleton ve Lillard gibi 3 önemli isimlerini kullanamayacaklar. 

Grizzlies ise Batı’nın zayıf ekiplerinden birisi. Sakatlıklar boğuştukları bu sezonda istedikleri sonuçları alamadılar ve şuana kadar sadece 25 galibiyet toplayabildikleri için herhangi bir iddiaları da kalmadı, formalite maçlarına çıkmaya devam ediyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarında Denver’dan 25 sayı ve Orlando’dan tam 30 sayı fark yerken, denk rakipleri Pistons’ı ise son nefeste 2 sayı ile de olsa yenmeyi bilmişlerdi. Watanabe, Smart, Bane ve Konchar’dan yine faydalanamayacaklar. 

Elbette iki takım arasında net bir siklet farkı var. Bucks her ne kadar Beverley, Middleton, Lillard gibi silahlarından yoksun olsa da halen Giannis gibi bir süper yıldız liderliğinde her alanda rakibinden önde ki ev sahibi konumunda olduklarını da unutmayalım. Grizzlies gibi hem sakatları ciddi sayıda olan hem de havlu atmış, iddiası kalmamış zayıf bir rakip karşısında hata yapmayacaklarını, kazanırken çift haneli farkları da göreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …