Anasayfa / İddaa Tahminleri / Milwaukee Bucks – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 09.02.24

Milwaukee Bucks – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 09.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Milwaukee Bucks Cuma günü saat 04:00’da Batı ekibi Minnesota Timberwolves ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Bucks son dönemin formsuz takımlarından birisi, buraya gelirken 5 maçtan 4 tanesini kaybettiklerini görüyoruz… Bu nedenle de 33 galibiyette kaldılar ve 4. sıraya gerilediler, liderlik yarışı ile aralarında 6 galibiyetlik bir fark oluşmuş durumda. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise gece ile gündüz gibi farklı sonuçlar aldıklarını gördük. Önce Cavs’a 100-112 ile kaybettiler, sonra Pelicans’ı tam 24 sayı farkla geçtiler. Beverley ve Middleton’dan faydalanamayacaklar, Lillard’ın durumu ise belirsiz. 

Batı’nın zirve ekiplerinden birisi olan Wolves, son 3 maçından ikisini kaybetmiş olmasına rağmen 35 galibiyetle Thunder ile beraber liderlik koltuğunu paylaşıyor. Deplasman performanslarına baktığımızda ise son 2 maçta Thunder’ı 6 sayı farkla geçerken Bulls’a ise son topa kadar direnmişler ama uzatma sonunda 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Bu maç öncesi önemli bir eksikleri bulunmuyor. Conley, Edwards, Gobert, Towns’dan oluşan iskeleti sağlıklı olarak sahaya sürebilecekler. 

Kağıt üstünde iki takım arasında bir denklik var, hatta Bucks’ın normal şartlarda Lillard-Giannis ikilisi ile bir adım önde olduğunu söylememiz gerekiyor. Ama bu ikili şuana kadar beklenen etkiyi veremediler… Diğer yandan Wolves takım olgusunu oturtmuş, her silahtan yüksek verim alabilen bir ekip. Özellikle pota altınad Gobert-Towns ikilisi ile hatta kenardan gelen Reid ile beraber üstünlük kuracaklarını düşünüyorum. Riski azaltmak için lehlerine açılan handikapı da yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.48
Bets10 Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …