Anasayfa / Dallas Mavericks / Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 23.05.24

Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 23.05.24

NBA Batı Konferansı final serisi ilk maçında Minnesota Timberwolves Perşembe günü saat 03:30’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Wolves zorlu bir yarı final serisinin ardından şampiyon Nuggets’ı saha avantajı olmamasına rağmen 3-4 ile geçmeyi başarmıştı. Hem mental olarak çok yıprandıkları o seride evlerinde oynadıkları ilk 2 maçı kaybetmiş olmalarına rağmen kritik 6 maçta evlerinde tam 45 sayı farkla kazanarak durumu eşitlemişler, ardından da 7. maçta deplasmanda olmalarına rağmen 20 farkı kapatarak 90-98 ile kapatmışlardı. Yine Edwards, Gobert, Towns üçlüsü takımın en önemli silahları olacaklar. 

Mavs ise yarı final serisinde normal sezonu lider olarak tamamlayan Thunder karşısında saha avantajı olmamasına rağmen 2-4 gibi net bir skorla turu geçerek adını finale yazdırmıştı. Serideki son 2 deplasman maçlarını üst üste kazanarak bu şekilde üstünlük kurduklarının altını çizelim. 5. maçta Oklahoma’da 12 sayı farkla kazanırken ardından 6.maçta da bu kez evlerinde son nefeste 1 sayı farkla kazanarak seriyi tamamlamışlardı. Elbette Doncic ve Irving takımın liderleri konumundalar. 

Normal sezonda tam 4 kere karşılaştılar ve Wolves’un 3-1 üstünlüğü bulunuyor tabi bu kazandıkları 3 maçın ikisinde Doncic’in sahada olmadığı gerçeğini de unutmaylım. Play-off performanslarına bakınca ise iki takımın da yarı final serisinde ne kadar formda olduklarını gördük. Wolves zorlu Nuggets serisinin son bölümünde evinde aldığı kritik galibiyetle (115-70) rakibin direncini kırmıştı. Saha avantajı bulunan bu seriye de iyi başlayacaklarını, kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.46
Best10 Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Guaiqueries – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 21.06.24

Venezüela Ligi mücadelesinde Guaiqueries Cuma günü saat 02:00’da Heroes de Falcon ile karşılaşacak. Rexbet ev …