Anasayfa / Dallas Mavericks / Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 31.05.24

Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 31.05.24

NBA Batı Konferansı final serisi 5. maçında Minnesota Timberwolves Perşembe günü saat 03:30’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Wolves seriye saha avantajı ile başlamış olmasına rağmen bunu hiç kullanamadı ve önce evlerindeki 2 maçı da üst üste kaybetmişler, sonra da deplasmandaki ilk maçı kaybederek 0-3 geriye düşmüştü… Ardından Dallas’daki 2. maçta, yani serinin 4. maçında beklenen reaksiyonu göstermişler ve 100-105 ile kazanarak serideki ilk galibiyetlerini aldılar. Şimdi de evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

Mavs seriye dezavantajlı olarak başlamış olmasına rağmen müthiş bir performans ortaya koymuş ve rakibini üst üste iki kere deplasmanda yenmiş, ardından da evindeki ilk maçı kazanarak 0-3 öne geçmişti. Ardından evlerindeki diğer maçta seriyi bitirme, süpürme şanslarını kullanamamışlar ve 100-105 ile kaybetmişlerdi. Şimdi Minnesota’daki bu maçı kaybetseler bile 6. maçı yine evlerinde oynayacaklar. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu serinin ilk maçlarında gördük. Mav, Doncic ve Irving gibi ikim süper yıldıza sahip olmanın artılarını çok iyi kullandı, bu sayede de deplasmanda rakibini 2 kere yenerek saha avantajını eline aldı. 3-0 öne geçmeleri çok önemliydi, çünkü tarihte buradan dönüp seriyi geçebilen bir takım olmadı! Ancak Wolves’un son maçta deplasmanda kazanmasıyla gördük ki onlar da kolay pes etmeyecekler. Evlerindeki bu tamam mı devam mı maçını da son deplasman galibiyetin moraliyle yine kazanmaları sürpriz olmaz diye düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Hırvatistan – Polonya İddaa Tahmini 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Opatija’da düzenlenen turnuvada ev sahibi Hırvatistan Pazar günü saat 19:30’da Polonya ile …