Anasayfa / Golden State Warriors / Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors İddaa Tahmini 25.03.24

Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors İddaa Tahmini 25.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Pazartesi günü saat 02:00’da Golden State Warriors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 217.5 olarak açıklamışlar. 

Wolves cephesinde işler yolunda, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 48 galibiyete ulaştılar ve zirve takiplerini sürdürdüler Denver ve Thunder ile beraber. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarından ikisinde sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük, sırasıyla 233 sayı ve 227 sayı üretilmişti o maçlarda. Towns’dan yine faydalanamayacaklar, Gobert ve Edwards’ın ise durumları net değil. 

Warriors ise son 3 maçtan ikisini kaybetti ve işler pek istedikleri şekilde gitmiyor. Şuanda 36 galibiyetleri var ve artık play-in yarışındaki yerleri de zora girmiş durumda. Alttan gelen Houston’ın onları yakalaması için artık sadece 1 galibiyetlik fark kaldı. Son deplasman maçlarında da denk rakiplerden Lakers karşısında 121-128’lik skorla kaybetmekten kurtulamadılar. Bu maç öncesi sakat ya da eksik oyuncuları bulunmuyor. 

İki takım arasında kağıt üstünde bir denklik var diyebiliriz. Evet Warriors her ne kadar son dönemde beklentilerin altında bir performans sergiliyor olsa da ellerinde Curry, Wiggins, Thompson, Kuminga gibi değerli silahlar var. Wolves’un da Edwards ve Conley liderliğinde onlara atarak karşılık vermesini bekliyorum. Çekişmeli geçmesini umduğum maçta öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (217.5) – 1.47
Best10 Oranı: ÜST (217.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …