Anasayfa / NBA / Minnesota Timberwolves – Indiana Pacers İddaa Tahmini (2) 18.02.21

Minnesota Timberwolves – Indiana Pacers İddaa Tahmini (2) 18.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde Minnesota Timberwolves, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Indiana Pacers ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 230.5 olarak belirlerken bets10 229.5 olarak belirlemiş.

Minnesota Timberwolves Toronto deplasmanından sürpriz bir galibiyet çıkardıktan sonra Lakers’ı konuk etti. Maçın genelinde iyi bir performans sergilediler. Fakat Toronto maçının son anlarında olduğu gibi, kritik anlarda hatalar yaptılar. Bu hatalar bu sefer maçı kaybettiren ana etkenlerden birisi oldu. Çaylak Anthony Edwards’ın 28 sayı kaydederek iyi oyununu sürdürmesi takıma umut verdi. Malik Beasley ise Lakers savunması karşısında tutukluluk yaşayarak 11 sayıda kaldı.

Indiana Pacers Doğu konferansının 5. sırasında bulunuyor. Üst üste 2 galibiyet aldıktan sonra evlerinde Chicago’ya mağlup oldular. Son anlarda Zach LaVine’e çözüm bulamamaları onlara pahalıya patladı. Rotasyonları çok geniş olmasa da skor üreten oyuncularının istikrarlı performansı onları rahatlatıyor. Sabonis ve Brogdon oyunuyla birlikte son dönemde takımı taşıyan ikili oldu. Son maçı kaçıran şutör Doug McDermott’un durumu belirsizliğini koruyor.

Minnesota Timberwolves Batı konferansının dibinde bulunuyor. Son maçlarda gösterdikleri performansa göre oldukça kötü bir konuma sahipler. Ama hücumda pek çeşitlilik yaratamadıkları için böyle olduklarını söyleyebiliriz. Indiana Pacers ise Doğu konferansında iyi bir konuma sahip. Bu konumu geliştirmek adına bu tip maçları kazanmak zorundalar. Kazanabilecek güce, yenebilecek rakibe sahip olmaları işlerini kolaylaştırıyor. Minnesota’nın hücumdaki aksaklığı ve Indiana’nın savunmasının ön plana çıkması beni alt seçeneğine yönlendiriyor.

Eksikler:

Minnesota: Jarrett Culver, D’Angelo Russell
Indiana: TJ Warren, Caris LeVert, Doug Mc Dermott (belirsiz)

İddaa Oranı: ALT (230.5) – 1.52
Bets10 Oranı: ALT (229.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons …