Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Mitteldeutscher – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 16.03.24

Mitteldeutscher – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 16.03.24

Almanya easyCredit BBL 24. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Cumartesi günü saat 22:00’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 173.5 olarak açıklamışlar. 

Mitteldeutscher ligin vasat takımlarından birisi. Ana hedefleri zaten düşme hattından uzak kalabilmek ve bunu da şimdiye kadar başardılar, 3 galibiyet uzaktalar son 2 sıradan. Ancak son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiklerini ve kötü bir dönemden geçtiklerini de unutmayalım. Evlerindeki son 5 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek skorlar izletmişlerdi, minimum 182 sayı görmüştük. Son maçta da Rostock’u NBA seviyesinde bir skorla, 106-102 ile geçmişlerdi.

Merlins ise şuana kadar sadece 4 galibiyet toplayabildi ve Heidelberg ile beraber düşme adaylarından birisi konumundalar. En yakın rakipleriyle aralarındaki fark 2 galibiyet oldu ve son 4 maçlarını da üst üste kaybederek umutlarını hızlıca yitirmeye devam ettiler. Son deplasman maçlarında Wurzburg karşısında savunmada vidaları sıkamadıkları için 86-80’lik skorla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Mitteldeutscher kağıt üstünde daha iyi bir kadroya sahip olsa da puan sıralamasındaki yeri aldatıcı olabilir çünkü son dönemde formsuzlar. Bu nedenle de evlerinde bile olsalar bana güven vermiyorlar. Merlins’in artık düşme hattından kurtulabilmek için son şanslarının olması ve maça asılacak olması da taraf ya da handikap bahislerini zorlaştırıyor. Diğer yandan iki takımın da tempoyu sevdiklerini ve isteseler de savunmayı sertleştiremediklerini biliyoruz. Bu ortamda öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (173.5) – 1.44
Rexbet Oranı: ÜST (173.5) – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …