Anasayfa / Bakken Bears / Naestved – Bakken Bears İddaa Tahmini 15.05.23

Naestved – Bakken Bears İddaa Tahmini 15.05.23

Danimarka Ligi final serisi 2. maçında Naestved Pazartesi günü saat 20:15’de Bakken Bears ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Naestved normal sezonu 2. sırada tamamladı ve ne kadar iddialı olduğunu gösterdi. Buraya kadar gelerek de iddialarını play-off sahnesine taşımayı başarmış oldular. Burada ise ilk maçta güç farkını net olarak hissetmişlerdi… Deplasmanda başladıkları, saha dezavantajlarının bulunduğu seride ilk maçta direnemediler, 90-72 gibi farklı bir skorla kaybetmişti. O maçta Mcguirl 21 sayı, 4 asist, Lull 14 sayı, 5 ribaund ve Dubose 10 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Bakken ise son yıllarda olduğu gibi yine ligin en güçlü şampiyonluk adaylarından birisi. Nitekim normal sezonu lider olarak tamamlayarak da bunun altını doldurmuşlardı. Saha avantajı ile girdikleri serinin ilk maçında bu artıyı çok iyi kullanmışlar ve hücumda etkili bir performans sergileyerek 90-72 ile galibiyete ulaşmışlar, seriye dominant bir performansla, net bir mesajla başlamışlardı. O maçta eski Karşıyakalı Flatten 27 sayı, Ryan Evans 23 sayı, 7 ribaund, 7 asist ve Diouf 15 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkınının normal sezonundaki puan tablosundan çok daha fazla olduğunu görmüştük. Bakken evinde oynamanın avantajıyla tam 90 sayı üretmiş ve ilk maçta farklı bir galibiyet alarak sadece fiziksel olarak mental olarak da üstünlüğü ele almışlardı. Şimdi deplasmanda olacaklar ama bunun onları pek etkileyeceğini düşünmüyorum, Flatten, Evans, Diouf gibi silahların liderliğinde bir kez daha kazanacaklarını, bu kez farkın daha düşük olacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.50
Betroad Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …