Anasayfa / Danimarka Ligi / Naestved – Horsens İddaa Tahmini 02.05.24

Naestved – Horsens İddaa Tahmini 02.05.24

Danimarka Ligi yarı final serisi 4. maçında Naestved Perşembe günü saat 20:15’de Horsens ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışlar. 

3. sırada normal sezonu bitirdiği için bu seride saha avantajı olmayan Naestved buna rağmen 1-2 ile üstünlüğü ele geçirmiş durumda. Çünkü ilk maçı deplasmanda etkili bir hücum performansı eşliğinde 90-98’lik skorla kazanarak servis kırdılar. Sonrasında evlerinde 87-90 ile kaybederek avantajı yitirdiler ama 3. maçta deplasmanda bir kez daha 80-89 ile kazanarak saha avantajını aldılar. Bu maçı kaybetseler de bile 5. maçı, yani karar maçını evlerinde oynama şansına sahip olacak. 

Horsens normal sezonu 2. olarak tamamladığı için aslında bu seriye avantajlı başlayan taraftı. Ama daha ilk maçta kendi sahalarında savunmada sınfıta kalarak 90-98’lik skorla rakibe teslim olunca saha avantajlarını da yitirdiler. İkinci maçta deplasmanda olmalarına rağmen hemen reaksiyon gösterip bu kez onlar hücumda etkili oalrak 87-90 ile kazanmışlar ve avantajı geri almışlardı. Ama bunu kullanamadılar, çünkü evlerinde bu kez 80-89’luk skorla tekrar kaybettiler!

İlginç bir seri izliyoruz, iki ekip de evindeki maçları kaybetti! Ama tabi bu durum Naestved’e yaradı çünkü onlar zaten dezavantajlı olarak başlamışlardı seriye, şimdi ise avantajı kapmış oldular. Seride ilginç sonuçlar çıksa da 3 maçın da ortak noktası yüksek tempo ve hücum odaklı basketboldu. Dolayısıyla bu kritik maçta da farklı bir sonuç beklemiyorum. İki takımın da üretimde sorun yaşamayacağını, bize yüksek skorlu ve keyifli bir mücadele izlettireceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (170.5) – 1.61
intobet Oranı: ÜST (170.5) – 1.74
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …