Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Nancy – Le Portel İddaa Tahmini 10.02.24

Nancy – Le Portel İddaa Tahmini 10.02.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 23. hafta mücadelesinde Nancy Cumartesi günü saat 18:00’da Le Portel ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar.

Nancy son 5 maçını üst üste kaybetti ama buna rağmen 9 galibiyetle kendilerine 11. sırada yer bulmuş durumdalar, play-off potasından da sadece 2 galibiyet uzaktalar. Kupa dahil son 5 maçlık sekansa baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak 4 maçta ortak noktanın yüksek skorlar olduğunu görebiliriz. Bu maçların hepsinde 160 baremi aşılmıştı. Son olarak geçen hafta konuk oldukları Dijon’a karşı savunmada sınfta kalmışlar ve 88-73’lük skorla farklı kaybetmişlerdi. 

Le Portel ise üst üste 3 maçını kaybettikten sonra geçen hafta kazanarak kötü gidişata dur demişti. Bu sayede de 10 galibiyete ulaştılar ve play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar artık. Onların da son 4 maçlık sekanslarına baktığımızda 3 maçta ortak noktanın yüksek skorlar olduğunu görebiliriz, 3 maçta da 160 baremi çok rahat şekilde aşılmıştı. Geçen hafta konuk ettikleri güçlü rakipleri Strasbourg’u 96-77 gibi net bir skorla yenmeyi başarmışlardı. 

İki takım da play-off yarışında kritik bir viraja girdiler ve birbirlerinin direkt rakipleri konumunda olduklarını düşününce bu maçın sezonun hedef maçlarından biri olacağını da söyleyebiliriz. Dolayısıyla handikap ya da taraf bahislerine yönelmek için doğru bir bir maç olmadığını düşünüyorum. Diğer yandan iki ekip de son haftalarda sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettirdiler, bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Kazananının 80, kaybedenin de 75 baremini aşabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (159.5) – 1.45
Hovarda Oranı: ÜST (159.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …