Anasayfa / Basket Napoli / Napoli – Treviso İddaa Tahmini 20.11.22

Napoli – Treviso İddaa Tahmini 20.11.22

İtalya Lega Basket Serie A 7. hafta mücadelesinde Napoli Pazar günü saat 18:00’da Treviso ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Napoli şuana kadar beklentilerin altında kalan ekiplerden birisi ve milli aranın ardından bir reaksiyon göstererek çıkışa geçmek istiyorlar. Milli araya girerken 2 maçlarını üst üste kaybetmişlerdi ki özellikle evlerinde uzatma sonunda kaybettikleri Trieste maçı canlarını sıkmıtşı. Son maçta ise konuk oldukları güçlü Venezia’ya 82-71 ile kaybettiler. O maçta Howard 19 sayı, 4 ribaund, Williams 19 sayı, 4 ribaund ve Michineau 14 sayı, 6 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

Treviso’nun da durumu rakibi ile aynı, onlar da 6 maçtan 2 galibiyet çıkarabildiler şuana kadar. Ama onlar adına beklenti zaten bu yöndeydi, hedefleri Napoli gibi play-off değil, ligde kalmak olan bir takım konumundalar. Ayrıca bu sezon deplasmanda çıktıkları 3 maçlarını da kaybettiklerinin de altını çizelim, bu maçlarda rakipler onlara ortalama 12 sayı farkla üstünlük kurdular. Son olarak Varese deplasmanında iyi direnmişler ama 87-85 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Her ne kadar puan tablosunda iki takım arasında bir denklik oluşmuş olsa da Napoli’nin daha kaliteli bir kadroya sahip olduğunu düşünüyorum. Jordan Howard, JaCorey Williams, Michineau, Elijah Stewart, Robert Johnson gibi isimlerle kendi sahalarında hata yapmayacaklarını, deplasmanda henüz galibiyeti olmayan Treviso karşısında kazanarak alt sıralardan bir adım daha uzaklaşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.51
Best10 Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …