Anasayfa / Bakken / Nes Ziona – Bakken Bears İddaa Tahmini 13.03.19

Nes Ziona – Bakken Bears İddaa Tahmini 13.03.19

FIBA Europe Cup play-off eşleşmesi ikinci maçında Nes Ziona Çarşamba saat 21:00’da Bakken Bears ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

İsrail temsilcisi ilk maçta Danimarka deplasmanında beklemediği kadar kötü bir oyun sergilemiş ve 74-91 gibi can yakıcı bir skorla kaybetmişti. Yay gerisinden etkili olsalar da potalarını iyi savunmamaları, boyalı alandan çok sayı yemeleri ve yaptıkları tam 16 top kaybıyla tüm kontrolü ev sahibine vermişlerdi.

Bakken Bears bu sezon da yetenekli yabancıları kadrosuna katarak çok tehlikeli bir takım olmuştu, bunu da Europe Cup sahnesindeki performansları ile sergilemeye devam ediyorlar. İlk maçta pota altını çok iyi kullanmışlar ve baskılı savunmayla rakibe yaptırdıkları top kayıpları üzerinden gelen sayılarla farkı açmışlardı.

Nes Ziona ilk maçta aldığı 17 sayılık mağlubiyeti evinde de olsa çıkarabilecek kalitede ve mental güçte bir takım değil. Kaldı ki karşılarında Diouf ile Carberry liderliğinde oldukça formda ve dirençli bir rakip var. Danimarka temsilcisinin işi riske sokmayacağını ve deplasmanda da olsa maçın sürekli içinde kalarak farkın çift hanelere çıkmasına, ev sahibinin umutlanmasına izin vermeyeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.81
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …