Anasayfa / NBA / New Orleans Pelicans – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 16.11.22

New Orleans Pelicans – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 16.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:30’da Memphis Grizzlies ile Smoothie King Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 226.5 olarak belirlemiş.

New Orleans Pelicans, Houston karşısında gelen galibiyetle birlikte 13. maçında 7. galibiyetini aldı. O maçtan hemen önce Portland’la karşı karşıya gelmiş ve Portland’ın tempoyu sabote etmesine engel olamamışlardı. Hücum performanslarının çok uzağında kaldıkları maçı 106-95 kaybettiler. Houston karşısında tekrar kendi basketbolunu oynayabilen ekip 119 sayı attı ve Larry Nance’den çok güzel bir kenar katkısı aldı. Maçı 26 sayı ile tamamlayan Zion’ın bugünkü durumu maç saati olarak rapor edildi.

Memphis Grizzlies ise San Antonio ve Minnesota karşısında gelen galibiyetlerle 13 maçta 9 galibiyete yükselmişti. Ardından Washington deplasmanında Ja Morant ve Desmond Bane’den yoksun oynadıkları maçı kaybettiler. Bu iki oyuncunun hücumda ne denli önemli olduğunu biliyoruz fakat işin savunma kısmında da yoklukları büyük problem yarattı. Kimyanın bozulmasıyla birlikte ligin en az üçlük isabeti bulan ekiplerinden birisi olan Washington’dan 19 üçlük yediler.

New Orleans Pelicans şu ana kadar ortalama üstü bir fikstür geçirdi ve bu süreçte fena bir performans sergilemedi. Kendilerinin daha potansiyelli olduğunu düşündüğüm için daha fazla galibiyetler beklemekteyim. Bugün Zion’ın durumu maç için kritik önem taşıyor. Desmond Bane ise bir kez daha şüpheli durumda. Jaren Jackson takıma tekrar dönecek, Ja Morant ise tekrar sahada olacak. Taraf bahsinin dengede durduğunu düşünüyorum. Tercihimi üst seçeneğinden yana yapacağım.  

Eksikler:

New Orleans: Zion Williamson (belirsiz) 
Memphis: 
Desmond Bane (şüpheli), Danny Green, Ziaire Williams

İddaa Oranı: ÜST (226.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (226.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons ile Smoothie …