Anasayfa / İddaa Tahminleri / New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 27.01.24

New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 27.01.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde New Orleans Pelicans Cumartesi günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 235.5 olarak açıklamışlar. 

Pelicans son 3 maçından ikisini kazandı ve 26 galibiyete ulaşarak kendilerine 5. sırada yer buldular. Diğer yandan evlerindeki son 3 maça baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini görmüştük. O maçlarda sırasıyla 244, 232 ve 277 sayı üretildiğini gördük. Son olarak 24 Ocak’ta konuk ettikleri Jazz’ı 153-124’lük skorla geçmişler, kulüp tarihinin en yüksek skorunu bulmuşlardı! Williamson’un durumu belirsiz, başka eksikleri yok.

Thunder ise son 4 maçını kayıpsız geçti, formda ekiplerden birisi. Bu sayede de 31 galibiyete ulaştılar ve liderlik yarışında Wolves’u bir adım geriden takip ediyorlar ki bir maçlarının da eksik olduğunu belirtelim. Deplasmandaki son 4 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak onların da bize bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük, 3 maçta sırasıyla 245, 263 ve 254 sayı üretilmişti. Bu maç öncesi önemli bir eksikleri yok. 

İki takım arasında her ne kadar puan tablosunda bir fark olsa da ben kadro kalitesi olarak da sahada oynanan basketbol anlamında da bu farkın suni olduğunu düşünüyorum. Pelicans son dönemin formda hücum takımlarından birisi ve evlerinde McCollum, Ingram, Williamson (durumu belirsiz), Valanciunas gibi silahlarla Gilgeous-Alexander ve arkadaşlarına atarak direnebileceklerini, onların skorlarına çıkabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (235.5) – 1.47
Best10 Oranı: ÜST (235.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …