Anasayfa / İddaa Tahminleri / New Orleans Pelicans – Orlando Magic İddaa Tahmini 04.04.24

New Orleans Pelicans – Orlando Magic İddaa Tahmini 04.04.24

NBA Batı ekibi New Orleans Pelicans Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Orlando Magic ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Pelicans son dönemin formsuz ekiplerinden birisi. Çıktıkları son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Buna rağmen topladıkları 45 galibiyet sayesinde kendilerine 5. sıradan play-off potasında yer bulmayı başardılar. Diğer yandan evlerindeki performanslara baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kaybettiklerini görebiliriz, sıraısyla Boston’dan 12 sayı ve Suns’dan ise 13 sayı fark yemişlerdi. Bu maçta da yine Ingram ve Alvarado’dan faydalanamayacaklar. 

Magic de rakibi gibi kendi konferansının beşinci sırasında yer alıyor, onlar da 44 galibiyet topladılar şuana kadar. Ancak farklı olarak Pelicans’dan daha formda olduklarını söyleyebiliriz, onlar son 2 maçlarını üst üste kazanarak moralli geliyorlar buraya. Evden uzaktaki son maçlarında ise konuk oldukları zayıf ve formsuz rakipleri Raptors’u zorlanmadan 10 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maçta Houstan dışında tam kadro olacaklarını belirtelim.

Gerek kendi konferanslarındaki durumları gerekse sashaya koydukları basketbol seviyesi anlamında denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi söyleyebiliriz. Ancak ev sahibi ekipte Ingram gibi önemli bir silahın olmayı, son dönemde yaşadıkları düşüşün sonuçlara yansıması ve aksine Magic’in son dönemde formda olması ev sahibi ekibin işini zorlaştırıyor. Ben Banchero ve F.Wagner liderliğindeki Magic’in kolay lokma olmayacağını, rakibi eksik ve moralsiz yakalamışken en azından direneceğini, handikapta kalabileceğimi düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.44
Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …