Anasayfa / İddaa Tahminleri / New Orleans Pelicans – Phoenix Suns İddaa Tahmini 02.04.24

New Orleans Pelicans – Phoenix Suns İddaa Tahmini 02.04.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde New Orleans Pelicans Salı günü saat 03:00’da Phoenix Suns ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 225.5 olarak açıklamışlar. 

Pelicans son dönemde istediği sonuçları alamadı ama buna rağmen topladıkları 45 galibiyetle lendilerine 5. sıradan play-off potasında yer bulmayı başarmışlardı. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın düşük tempo ve kısır hücum performansı olduğunu görebiliriz, bize sırasıla 207 ve 196 sayı izletmişlerdi! Bu maçta da Ingram ve Alvarado’dan faydalanamayacaklar.

Suns da rakibine benzer bir form grafiğine sahip, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve 43 galibiyette kaldılar. Play-off potasının 2 galibiyet gerisinde 7. sırada yer alıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarından ikisinde sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın düşük tempo ve kısır hücum performansları olduğunu görebiliriz, o maçalrda bize sırasıyla 206 ve 201 sayı izletmişlerdi sadece! Bu maçta önemli bir eksiklerinin bulunmayacağını belirtelim. 

Kağıt üstünde Suns, Durant-Booker-Beal üçlüsü ile elbette maçın favorisi. Ancak Pelicans’ın da Ingram olmasa bile Williamson ve McCollum liderliğinde kolay teslim olmayacağını biliyoruz evlerinde. Son maçlarda iki takımın da tempoyu kontrol altında tutarak savunmayı sertleştirdiklerini, hücumda da zorlandıklarını gördük. Çekişmeli geçmesini beklediğim bu maçta da öncelikli tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (225.5) – 1.49
intobet Oranı: ALT (225.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …