Anasayfa / İddaa Tahminleri / New Orleans Pelicans – Toronto Raptors İddaa Tahmini 06.02.24

New Orleans Pelicans – Toronto Raptors İddaa Tahmini 06.02.24

NBA Batı Konferansı ekibi New Orleans Pelicans Salı günü saat 04:00’da Doğu ekibi Toronto Raptors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Pelicans üst üst kayıplar yaşadıktan sonra son 2 maçını kazandı ve bu sayede de 28 galibiyete ulaştılar, artık play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar! Son olarak konferansın vasat ekiplerinden Rockets’ı deplasmanda 11 sayı ve zayıf halka konumundaki Spurs’ü ise yine deplasmanda, beklenenden çok daha fazla zorlanarak 1 sayı ile geçebilmişlerdi. Jones, Nance ve Williamson’un durumları henüz net değil. 

Raptors ise formsuz ekiplerden birisi, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 17 galibiyette kaldılar. Doğu’daki play-in yarışından 5 galibiyet geride kalmış durumdalar! Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarını kaybettiklerini görüyoruz, sırasıyla denk rakiplerinden Rockets’a tam 29 sayı farkla ve güçlü rakiplerden Thunder’a sürpriz şekilde direnseler de uzatma sonunda 8 sayı farkla yenilmişlerdi… Barrett dışında önemli bir eksikleri yok.

İki takım arasında hem kağıt üstünde kadro kalitesi olarak hem de son dönemde sergiledikleri performanslar, form grafiği anlamında net farklar var. Pelicans’ın elinde McCollum, Ingram, Valanciunas, Williamson (oynarsa) gibi önemli silahlar var. Raptors gibi vasat bir rakip karşısında handikapı geçerek kazanmalarını bekliyorum, tek soru işareti ve güven endeksimi düşüren nokta ise evlerindeki performanslarının istikrarlı olmaması… 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …