Anasayfa / Detroit Pistons / New York Knicks – Detroit Pistons İddaa Tahmini 26.03.24

New York Knicks – Detroit Pistons İddaa Tahmini 26.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde New York Knicks Salı günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 14.5 handikap belirlemişler. 

Knicks artık eksiklerle oynamaya alıştı ve son dönemin formda takımlarından birisi, 5 maçtan 4 galibiyet çıkardılar. Bu sayede de kendilerine 42 galibiyetle 4. sırada yer buldular. Evlerindeki son 2 maçlarında konuk ettikleri vasat rakiplerden Sixers’ı tam 27 sayı ve derbide ise Nets’i 12 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maçta da Robinson, Randle ve Anunoby’den, onlara ek olarak da Burks’den faydalanamayacaklar. 

Pistons sadece konferansın değil, tüm ligin en zayıf halkası konumunda. 71 maçtan sadece ama sadece 12 galibiyet elde edebildiler… Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarını kayıpla kapattıklarını gördük. Ayrıca bu maçların ikisinde Orlando’dan 22 sayı ve Boston’dan ise tam 25 sayı fark yediklerini biliyoruz. 24 Mart’taki son sınavlarında ise evlerinde olmalarına rağmen Pelicans’a direnememişler ve 13 sayı farkla yenilmişlerdi. Bu maçta Cunningham, Duren, Fontecchio, Gibson, Grimes gibi önemli silahları kullanamayacaklar. 

Her ne kadar Knicks’de Randle ve Anunoby gibi önemli silahlar olmasa da son maçlarda onlardan yoksunken kazanmanın yollarını buldular, öğrendiler. Bu maçta da evlerinde taraftarları önünde hata yapmayacaklarını, Brunson, DiVincenzo, Hart gibi silahlarla rakibin direncini en geç 3. çeyrekte kıracaklarını ve çift haneli farklarla net bir galibiyete daha imza tacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.52
Bets10 Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.60
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …