Anasayfa / İddaa Tahminleri / New York Knicks – Indiana Pacers İddaa Tahmini 07.05.24

New York Knicks – Indiana Pacers İddaa Tahmini 07.05.24

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi ilk maçında New York Knicks Salı günü saat 02:30’da Indiana Pacers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Knicks normal sezonu 2. sırada bitirerek zaten ne kadar iddialı olduğunu gösterdi. Nitekim çeyrek final serisinde de Embiid liderliğindeki güçlü rakiplerden biri olan Sixers’ı 4-2 ile geçmeyi bildiler. Brunson gerçekten müthiş oynuyor, MVP performansı sergiliyor diyebiliriz rahatlıkla. Son maçı da deplasmanda 115-118 ile kazanmayı bilmişlerdi. Hart, DiVincenzo, Anunoby de ona çok iyi destek oluyorlar. 

Pacers cephesinde ise işler yolunda diyebiliriz. Haliburton liderliğinde çok iyi bir sezon geçiriyorlar, ligin en iyi hücum takımlarından biri olduklarını biliyoruz net olarak. Turner, Nembhard, Siakam da onu çok iyi tamamlıyorlar. İlk turdaki seride de ne kadar efektif olduklarını gördük. Saha avantajları olmamasına rağmen Bucks’ın Giannis’den yoksun olmasını en iyi şekilde değerlendirmişler ve 2-4 ile seriyi geçmeyi bilmişlerdi. 

Sezon içerisinde bu sahadaki tek karşılaşmalarında Knicks saha avantajını iyi kullanmış ve 109-105’lik skorla kazanmayı bilmişti. Aslında Knicks’in savunması mı Pacers’ın hücumu mu sorusunu en iyi şekilde cevaplandırmışlar, Haliburton ve arkadaşlarını yavaşlatmışlardı. Bu maçta da Brunson liderliğinde hücumda verimli olup savunmada yine takım vidaları sıkacaklarını, düşük farkla da olsa kazanarak saha avantajını kaybetmeyeceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.45
Best10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …