Anasayfa / İddaa Tahminleri / New York Knicks – Indiana Pacers İddaa Tahmini 15.05.24

New York Knicks – Indiana Pacers İddaa Tahmini 15.05.24

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 5. maçında New York Knicks Çarşamba günü saat 03:00’da Indiana Pacers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 214.5 olarak açıklamışlar. 

Knicks seriye saha avantajı ile başlamış ve MSG’deki ilk 2 maçı kazanarak da bunu iyi kullanmıştı. Ancak sonrasında deplasmandaki 2 maçı da kayıpla geçince serinin 2-2’ye gelmesine engel olamadı. Evlerindeki iki maçta etkili hücum performansları sergilediklerini, 121-117 ve 130-121’lik skorlarla kazandıklarını hatırlatalım. Bu maçta da Anunoby, Robinson, Bogdanovic, Randle gibi silahları kullanamayacaklar.

Pacers ise seriye dezavantajlı başlamasına rağmen, ilk 2 maçı da kaybetmesine rağmen sergilediği dirençli basketbolu evindeki maçlara taşımayı başarmıştı. Bu sayede de 2 maçı kazanarak seriye tutundular. Ama halen durumları değişmedi, MSG’de maç kazanmadan konferans finaline çıkma şansları yok. Buradaki ilk 2 maçta özellikle savunmada sorunlar yaşadıklarını, yumuşak kaldıklarını gördük. Bu maç öncesi önemli bir eksikleri yok. 

İki takım da birbirlerine karşı deplasmanda maç kazananamadılar. Dolayısıyla seride bir denklik olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Diğer yandan bir diğer ortak nokta da serinin MSG ayağındaki ilk 2 maçta da takımların sergilediği yüksek tempodaki hücum odaklı basketboldu. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Bir tarafta Brunson diğer tarafta Haliburton yine takımlarını tam sahada koşturarak verimli hücumlara liderlik edecektir. Bu nedenle de beklentim bir kez daha üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (214.5) – 1.48
Bets10 Oranı: ÜST (214.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …