Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Niners Chemnitz – Rasta Vechta İddaa Tahmini 01.05.24

Niners Chemnitz – Rasta Vechta İddaa Tahmini 01.05.24

Almanya easyCredit BBL 31. hafta mücadelesinde Niners Chemnitz Çarşamba günü saat 18:00’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışlar.

Chemnitz son 2 maçını üst üste kaybetmiş olsa da 23 galibiyetle halen zirve yarışının bir parçası konumunda. Aynı zamanda onları yakındantakip eden Ulm ve Wurzburg’a yakalanmadan sezonu ilk 4 sırada tamamlayıp play-off’da saha avantajı kapma hedefleri de geçerli pek tabi. Temsilcimiz Bahçeşehir’i geçerek Europe Cup şampiyonluğuna ulaşan koç Pastore’nin ekibi son 3 lig maçında ise sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek skorlar izlettiler, sırasıyla 195 sayı, 199 sayı ve 189 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Ligin yenilerinden biri olan Vechta ise kalıcı olmayı başarmanın yanı sıra play-off yarışına da dahil olarak önemli bir işe imza attı. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler, formsuz bir dönemden geçiyorlar ama topladıkları 18 galibiyetle halen ilk 6 sıranın sadece 1 adım gerisindeler ki bir maçları da eksik. Onların son 4 maçlık sekanslarına baktığımızda ise 3 tanesinde yüksek skorlar görmüştük, sırasıyla bize 195 sayı, 170 sayı ve 176 sayı izletmişlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söyleyebiliriz. Chemnitz, Europe Cup’ı kazanmış, bu sezonun flaş ekiplerinden birisi tüm Avrupa’da. Ligde de liderlik yarışındaki iddiaları halen sürüyor. Ancak rakibi Vechta gibi onlar da kötü bir dönemden geçiyorlar. Dolayısıyla bu maçta hangi takımın reaksiyon gösterip kötü gidişata dur diyeceğini kestirmek güç. Bunun yerine takımların son dönemde sergiledikleri tempo ve hücum odaklı basketbolu dikkate alarak bu maçta da tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.47
Bets10 Oranı: ÜST (168.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …