Anasayfa / CSKA Moskova / Nizhny Novgorod – CSKA Moskova İddaa Tahmini 13.05.21

Nizhny Novgorod – CSKA Moskova İddaa Tahmini 13.05.21

VTB Ligi play-off serisi 2. maçında Nizhny Novgorod Perşembe saat 19:30’da CSKA Moskova ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Novgorod normal sezonu 5. sırada tamamladı ve normal şartlarda çok daha dişine göre bir takımla eşleşmesi gerekiyordu. Ama bu sezon VTB’yi fazla ciddiye almayan CSKA 4. olunca onların da play-off ilk turundaki rakibi oldular. İlk maçta da deplasmanda güçlü rakipleri karşısında hiç varlık gösteremediler koç Lukic’in öğrencileri. İyi yaptıkları işlerden biri olan dış şutlar ve hücum verimliliği konusunda da sınıfta kaldılar, sadece 59 sayı üretebildikleri maçta tam 25 sayı fark yiyerek aslında bana göre daha serinin başında havlu attıklarının mesajını vermiş oldular. O maçta sadece Toporov’dan 12 sayılık çift haneli skor katkısı alabilmişlerdi. 

Koç Itoudis yönetiminde sezon içersinde James ve Milutinov gibi iki önemli yıldızlarını kaybetmiş olmalarına rağmen Clyburn’ün sakatlıktan iyi dönüşü ve Lundberg takviyesi ile beraber toparlanarak Euroleague’de Final Four hedefini gerçekleştiren ve temsilcimiz Efes’in rakibi olan CSKA, VTB’de ise işi fazla ciddiye almadı ve 4. sırada tamamladı normal sezonu. Play-off serisi ilk turunda da Novgorod’u beklenenden de rahat bir skorla, tam 25 sayı farkla geçmeyi bildiler. Evlerindeki bu ezici galibiyette 5 isimden çift haneli skor katkısı alarak hücumde çeşitliliği de sağlamışlardı. 

İki takım arasındaki farkı zaten net olarak ilk maçta görmüştük. CSKA, kalite farkını oyunun iki yanında da net olarak ortaya koymuştu. Hücumda zaten sınırlı silahları olan Novgorod’u tam anlamıyla durdurup 59 sayıda tutarken, takımdaki tüm silahları devreye sokarak hücum çeşitliliğini de iyi kullanarak tam 25 sayı farkla kazanmıştı. Koç Itoudis’in öğrencileri ilk maçta tamamen direncini kırdıkları kendileri ile aynı siklette olmayan rakipleri karşısında bir kez daha işi ciddiye alarak seriyi uzatmayacaklardır, yine çift haneli farklarla kazanarak yarı finale yükseleceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …