Anasayfa / Hazırlık Maçları / NZ Breakers – Tasmania JackJumpers İddaa Tahmini 19.09.23

NZ Breakers – Tasmania JackJumpers İddaa Tahmini 19.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında NZ Breakers Salı günü saat 10:00’da Tasmania JackJumpers ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.43 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.64 olarak belirlemiş.

Breakers geçen sezonun finalisti ve yeni sezonda da çıtayı aşağı çekmek istemiyorlar doğal olarak. Koç Maor yönetimindeki Yeni Zelanda ekibinin yenilediği kadrosuna baktığımızda Mangok Mathiang, Zylan Cheatham, Justinian Jessup ve Parker Jackson-Cartwright takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. Son hazırlık maçlarında da Adelaide’i tam 26 sayı farkla denize döktüler adeta!

Tasmania ise geçen sezon yarı finale kadar çıkmayı başarmış ama buradaki rakipleri Breakers’a elenmekten kurtulamamıştı. Yeniledikleri kadrolarına baktığımızda Drmic, Steindl, McVeigh, Jordon Crawford, Madut, Marcus Lee, Majok Deng, Milton Doyle ve Will Magnay takımın öne çıkması beklenen silahları konunmuda. Son 2 maçlarında Melbourne temsilcilerini üst üste yenmişlerdi, önce United’ı 11 sonra da Phoenix’i 13 sayı farkla fazla zorlanmadan geçmişlerd.

İki takım geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da güçlü ilk 4 adayları arasında yer alıyorlar. Dolayısıyla bu maçı da ciddiye alacaklarını, hazırlık maçından bir kademe daha üstte bir maç izleyeceğimizi tahmin ediyorum. Tasmania geçen sezon yarı finaldeki kaybın ve elenmenin rövanşını almak isteyecektir. Ben Cheatham ve Jackson-Cartwright liderliğinde daha üretken daha istekli tarafın ev sahibi olacağını düşünüyorum. Yine de handikap riskine girmeyeceğim ve direkt galibiyetlerini seçeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.43
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Kanada İddaa Tahmini 19.07.24

Orleans’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Cuma günü saat 22:10’da Kanada ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …