Anasayfa / Charlotte Hornets / Oklahoma City Thunder – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 03.02.24

Oklahoma City Thunder – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 03.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Oklahoma City Thunder Cumartesi günü saat 04:00’da Doğu ekibi Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 13.5 handikap belirlemişler.

Thunder bu sezonun flaş takımlarından birisi. Evet son 3 maçtan ikisini kaybettiler ama halen topladıkları 33 galibiyetle Batı’da ikinci sırada yer alıyorlar. Ayrıca iç saha karneleri de gayet iyi, son 5 maçtan 4 tanesini kazandılar. Evlerindeki son maçta 1 Şubat’ta konuk ettikleri şampiyon Denver’ı 105-100’lük skorla devirdiklerini de belirtelim. Isaiah Joe ve Jalen Williams dışında tam kadro olarak bu maça çıkacaklarını belirtelim. 

Hornets ise Doğu’nun zayıf halkalarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ki zaten çıktıkları 46 maçtan sadece 10 galibiyet çıkarabilmişlerdi… Evden uzaktaki son 5 maçtan ise 4 tanesini kaybettiler, son sınava denk rakiplerinden Pistons’a direnseler de sonunu getirememişler ve 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 1 Şubat’taki son sınavlarında ise evlerinde olmalarına rağmen Bulls’a 7 sayı farkla yenildiler. Ball, Hayward, Lowry, Mark Williams gibi önemli silahlarını bu maçta da kullanamayacaklar. 

Thunder net olarak rakibinden farklı seviyede olan bir ekip. Batı’daki zirve takipçilerinden birisi olarak burada evlerinde, Doğu’nun zayıf ekiplerinden biri karşısında sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Gilgeous-Alexander ve Giddey liderliğinde yine etkili bir hücum performansı sergileyeceklerini ve Hornets’ın direncini zorlanmadan kırarak çifr haneli farklarla sonuca gideceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …