Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Hamburg Towers İddaa Tahmini 28.04.24

Oldenburg – Hamburg Towers İddaa Tahmini 28.04.24

Almanya easyCredit BBL 30. hafta mücadelesinde Oldenburg Pazar günü saat 18:00’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin limitini 87.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 88.5 olarak belirlemiş.

Oldenburg son dönemin formda ekiplerinden birisi. Üst üste 4 maçlarını kazandılar ve bu sayede de 15 galibiyete ulaştılar en azından play-in potasındaki yerlerini sağlamlaştırdıklarını söyleyebiliriz. Play-off potasından 3 adım uzaktalar ve kalan 5 maçta matematiksel olarak şansları var ama bunun için rakiplerin de ciddi hatalar yapması gerekecek. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise 3 galibiyetlik güzek bir seri görüyoruz ve o maçlarda hücumda etkili olduklarını da belirtelim, sırasıyla 99, 95 ve 87 sayı göndermişlerdi rakip potalara.

Hamburg ise formsuz bir dönemden geçiyor, son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler ama buna rağmen play-in potasına girdiler ve rakiplerini sadece 1 galibiyet uzaktan takip ediyorlar. Deplasman karneleri ise sıkıntılı, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler evden uzakta. O maçlardaki temel sorunun savunmadaki yumuşaklık olduğunu söyleyebiliriz, sırasıyla 96 sayı, 85 sayı ve 86 sayı görmüşlerdi potalarında.

İki takım arasında kağıt üstünde kadro farkı olduğunu düşünüyorum. Oldenburg daha iyi bir takım ve son maçlarda da kendisini buldu. Hamburg’un aksine buraya üst üste galibiyetler alarak yüksek moralli şekilde geldiler. Özellikle hücumda etkili işlere imza atıyorlar ve Hamburg gibi savunması yıumuşak, tempoyu tetikleyen bir takım karşısında da zorlanmadan 85 baremini geçeceklerini ve galibiyete giden taraf olacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 1.47
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …