Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Tubingen İddaa Tahmini 04.05.24

Oldenburg – Tubingen İddaa Tahmini 04.05.24

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde Oldenburg Cumartesi günü saat 19:30’da Tubingen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibinin limitini 93.5 olarak açıklamışlar. 

Oldenburg sezonun bu kritik döneminde iyi sonuçlar aldı, 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve bu sayede de 16 galibiyete ulaşarak play-in biletini büyük ölçüde garantiledi. Şuanda 9. sıradalar ve ana hedefleri burayı korumak olacak, bir galibiyet gerilerinde olan Hamburg’a yakalanmamaya çalışacaklar. 8. sıra şansları zayıf çünkü Ludwigsburg ile aralarında 2 galibiyetlik fark oluştu. Evlerinde yakaladıkları 4 galibiyetlik serinin 3 maçında ise hücum performansları ile dikkat çektiler, sırasıyla 99 sayı, 95 sayı ve 107 sayı üretmişlerdi. 

Tubingen ise ligin en zayıf halkası konumunda bu sezon. Şuana kadar sadece 6 galibiyet toplayabildiler ve bu maçı kaybetmeleri, Heidelberg’in de kazanması durumunda BBL’ye veda edecekler… Temel sıkıntılarının savunma olduğunu biliyoruz, ortalama 96 sayı görüyorlar potalarında! Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda son 5 maçlarının tamamını kaybettiklerini gördük, bu maçlardan 4 tanesinde sırasıyla 97 sayı, 112 sayı, 96 sayı ve 113 sayı yerken kalan bir maçta da 92 sayı yemişlerdi… 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu biliyoruz. Tubingen büyük olasılıkla bu sezon lige veda edecek. Bu maçı kazansalar da kaybetseler de kalan 2 haftada işleri çok zor olacak. Diğer yandan Oldenburg zayıf rakibini evinde yenerek play-in biletini garantilemek ve kalan maçlara kafası rahat çıkmak isteyecektir. Tubingen’in zayıf savunması karşısında son haftalarda yakaladıkları, etkili hücum performansını sürdüreceklerini ve kazanmalarını beklediğim maçta 95 sayıları görebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (93.5) – 1.49
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (93.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …