Anasayfa / Anadolu Efes / Olimpia Milano – Anadolu Efes İddaa Tahmini 21.04.22

Olimpia Milano – Anadolu Efes İddaa Tahmini 21.04.22

Turkish Airlines Euroleague play-off serisi 2. maçında Olimpia Milano Perşembe saat 21:30’da temsilcimiz Anadolu Efes ile karşılaşacak. Rexbet misafir takımın galibiyeti durumunda limiti 150.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu bahis seçeneğini açmamış.

Milano bu sezonun en iyi savunma takımlarından biriydi, normal sezonda maç başına sadece 72 sayı gördüler potalarında. İlk maçta son şampiyon Efes karşısında bunu çok iyi gösterdiler ve potalarında sadece 64 sayıya izin verdiler. Ama onları kendi silahları vurmak adına hazırlanmış Efes karşısında çaresiz kaldılar. Rodriguez ve Delaney’nin toplamda 3 sayıda kaldığı bir günde, sadece Melli’den çift haneli skor katkısı alabildiler ve 48 sayıda kalarak farklı bir yenilgi ile saha avantajlarını da kaybetmiş oldular. Bu maçta sakatlanan Melli de Datome ve Mitoglou ile beraber seride tekrar forma giyemeyecek. 

Anadolu Efes sanki normal sezonda herkese kötü olduğunu inandırmak adına numara yapmış ve tüm hazırlığını play-off’a yapmış gibiydi ilk maçta. Larkin’in tam olarak play-off modunu açmış olması, Micic’inde sakatlıktan gayet iyi dönemsi ve Moerman, Dunston, Singleton üçlüsünün özellikle savunmada müthiş bir performans sergilemeleri Efes’in son şampiyon ünvanını herkese tekrar ve net bir şekilde hatırlatmasını sağladı. Takım savunmasını kusursuza yakın bir seivyeye çıkararak sezon boyu olmadığı kadar sert ve agresif bir oyun sergilediler. Eksik ya da sakat oyuncu yok temsilcimizde. 

Efes seriye öyle bir giriş yaptı ki Milano ne olduğunu anlayamadan daha ilk maçtan saha avantajını kaybetti ve seride 1-0 geri düştü. Koç Ataman ve öğrencilerinin bu avantajı iyi kullanıp hazır rakip sendelerken bu maçta son bir darbe daha vurarak İstanbul’a 2-0 ile gidebileceğini düşünüyorum. Ayrıca ilk maçta olduğu gibi iki takımın da savunmadaki disiplinden ve sertlikten geri adım atmayacaklarını, bizlere düşük tempoda, kısır bir maç izleteceklerini düşünüyorum, bir kez daha karşılıklı olarak 75 bareminin altında kalmalarını ve Efes’in kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 2 & ALT (150.5) – 3.40
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Salı günü saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile …