Anasayfa / Brescia / Olimpia Milano – Brescia İddaa Tahmini 28.04.24

Olimpia Milano – Brescia İddaa Tahmini 28.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 29. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Pazar günü saat 19:15’de Brescia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Milano Euroleague’de yaşadığı hayal kırıklıklarıyla dolu sezonun ardından artık tamamen lige konsantre ve son 5 maçlarını kazanarak da önemli bir çıkış yakaladılar. 20 galibiyete ulaştılar ve bu maçtaki rakipleri artı Bologna ile beraber liderlik koltuğunu paylaşıyorlar şuanda. Serie A sahesinde burada, evlerinde oynadıkları son 9 maçın tamamını kazandıklarının altını çizelim. Son olarak orta sıra ekiplerinden Scafati’yi 22 sayı farkla ezip geçmişlerdi! 

Brescia ise bu sezonun flaş takımlarından birsi. EuroCup’da oynamadıkları için direkt lige konsantre oldular sezon boyunca ve tek kulvarda yer almanın avantajını iyi kullanarak belirttiğim gibi 20 galibiyete ulaşarak şuanda liderlik koltuğunu iki Euroleague ekibi Milano ve Bologna ile paylaşıyorlar. Ancak son dönemde deplasman karnelerinin iyi durumda olmadığını hatırlatalım, son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Son olarak geçen hafta konuk oldukları orta altı ekiplerden Cremona’ya 7 sayı farkla yenilmişlerdi.

Her ne kadar puan tablosunda aynı galibiyet sayısına sahip olsalar da elbette aralarında net bir siklet farkı var. Milano her alanda rakibinden bir değil, birkaç gömlek üstün bir takım. Mirotic’den faydalanamıyor olsalar da Shields, Napier, Valentine, Melli, Hines, Voigtmann gibi silahlarla Serie A seviyesinin üstünde olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Brescia’nın kolay lokma olmasını beklemiyorum ama handikapı koruyacak kadar da Milano’yu zorlayabileceklerini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …