Anasayfa / İddaa Tahminleri / Olimpia Milano – Sassari İddaa Tahmini 28.01.24

Olimpia Milano – Sassari İddaa Tahmini 28.01.24

İtalya Lega Basket Serie A 18. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Pazar günü saat 19:00’da Sassari ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışlar. 

Milano son 3 maçını üst üste kazanarak çıkışa geçti ve 11 galibiyete ulaşarak ilk 4 yarışında ben de varım dedi ki lider Brescia’dan da sadece 2 galibiyet geride olduklarını belirtelim. Evlerindeki son 3 maçlarına baktığımızda Euroleague sahnesi de dahil olmak üzere 2 maçta bize düşük skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 138 ve 144 sayı üretilmişti. Son lig maçlarında ise konuk oldukları Pesaro’yu da farklı geçerken potalarında sadece 65 sayıya izin vermişler, toplamd da 150 sayı üretilmişti zaten. 

Sassari ise bu sezon beklentileri karşılayamayan ekiplerden birisi. Nitekim haftaiçi koç Bucchi ile yollar ayrıldı ve yerine koç Marinkovic getirildi, takımın başında ilk maçına çıkacak Bosnalı koç. Şuana kadar 7 galibiyet toplayabildiler ve play-off potasından da düşme hattından da ikişer adım uzaktalar. Lig ve elendikleri BCL’de evden uzakta çıktıkları son 3 maçtan ikisinde bize düşük tempoda, kısır mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 148 ve 147 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Elbette Milano her alanda rakibinden önde bir takım. Son dönemde Euroleague’de de ligde de iyi sonuçlar alıyorlar ve toparlanma sürecindeler. Özellikle savunma performansları aynen sezon başında olduğu gibi sert ve istikrarlı bir konuma geldi. Sassari gibi evden uzakta üretim konusunda kısır kalan bir takım karşısında da savunma odağıyla kazanacaklarını, bize düşük tempoda, düşük skorlu bir galibiyet daha izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ALT (157.5) – 1.47
intobet Oranı: ALT (157.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …