Anasayfa / AS Monaco / Olympiakos – AS Monaco İddaa Tahmini 20.04.22

Olympiakos – AS Monaco İddaa Tahmini 20.04.22

Turkish Airlines Euroleague play-off serisi ilk maçında Olympiakos Çarşamba saat 21:00’da AS Monaco ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Yunan ekibi koç Bartzokas yönetiminde bu sezon tam anlamıyla eski günlerine dönüş sinyali verdi, özellikle Barış ve Dostluk Salonu’nda özel performanslara imza attı. Bu salonda 14 maçtan 13 tanesini kazandılar ve son maçlarını da kazanarak güzel bir seri yakalamışlardı. Son olarak normal sezonun lideri Barça’yı konuk etmişler ve 73-66 ile kazanmışlardı. Sloukas, Dorsey, Vezenkov ve Fall bu sezon takımın öne çıkan silahları. Bu maç öncesinde Jean-Charles’ın durumu şüpheli, başka eksikleri yok. 

Monaco ise tarihindeki ilk Euroleague macerasında koç Obradovic’in sezon ortasında göreve gelmesi ve yarattığı sistem sayesinde müthiş bir çıkış yakalayarak 7. sıradan play-off bileti kapmayı başarmıştı. Şimdi bu tarihi sezonu daha da unutulmaz bir hale getirmeye çalışacaklar yapacakları sürpriz ya da sürprizlerle. Euroleague’de normal sezonun son deplasman maçında Milano’yu 63-72 ile devirmeyi başarmışlardı. Play-off öncesi eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor ve yine James, Bacon, Motiejunas üçlüsü en önemli kozları olacak. 

Olympiakos elbette ev sahibi mantığını sezon boyunca en iyi kullanan takımdı. Dolayısıyla bu seride de net olarak favori konumundalar ki ellerinde Sloukas, Papanikolaou, Printezis gibi buraları oynamayı çok iyi bilen tecrübeli isimler de var. Ancak Monaco da James liderliğinde yabana atılmaması gereken çok tehlikeli bir rakip olduğunu özellikle sezonun ikinci bölümünde yakaladığı müthiş performansla göstermiş bir takım. Dolayısıyla serinin ilk maçından rakibine kolay lokma olmadığının mesajını vereceğini, kaybetse de bunun direnerek, handikapta kalarak olacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.44
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Ludwigsburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 17.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 2. maçında Ludwigsburg Salı saat 20:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. …