Anasayfa / Aliağa Petkimspor / Onvo Büyükçekmece – Aliağa Petkim Spor İddaa Tahmini 28.04.24

Onvo Büyükçekmece – Aliağa Petkim Spor İddaa Tahmini 28.04.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 29. hafta mücadelesinde Onvo Büyükçekmece Pazar günü saat 15:30’da Aliağa Petkim Spor ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oran açmamış.

Büyükçekmece son dönemde üst üste mağlubiyetler alarak play-off yarışında yara aldı. Evet ana hedef olan ligde kalmayı haftalar öncesinde garantilemişlerdi ama tarihlerinde ilk kez play-off bileti kapma yolunda da çok iyi yol katetmişlerdi, özellikle son maçta konuk oldukları Manisa’ya 94-93 ile kaybederek bu şanslarını zora soktular. O maçta Reed 20 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Franke 18 sayı, 3 asist, Bruinsma 14 sayı, 3 ribaund ve Perez 13 sayı, 6 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Aliağa ise son 3 maçtan ikisini kazanarak 14 galibiyete ulaştı ve onlar da tarihlerinde ilk kez yer alacakları play-off bileti için önemli bir avantaj yakaladılar. Tabiki yerleri garanti değil, kalan 2 maçlarını kazanmaları gerekiyor ya da kayıp yaşarlarsa rakiplerin de kaybetmelerini bekleyecekler. Son 3 deplasman maçlarına baktığımızda ikisinde ortak noktanın yüksek skor olduğunu görebiliriz, bize sırasıyla 196 sayı ve 171 sayı izletmişlerdi. 

Büyükçekmece adına play-off umutlarını devam ettirebilmek adına mutlak kazanmaları gereken bir maç olacak. Petkim için ise kazanmaları play-off biletini garantilemeleri anlamına gelecek. Dolayısıyla iki takımın da motivasyonunun yüksek olması için sebepleri var. Bu yolda bidikleri, mutlu oldukları tempo basketbolunu sergileyeceklerini, birbirlerini savunmada yavaşlatmakta zorlanacaklarını ve bunun yerine atarak birbirlerine karşılık vereceklerini tahmin ediyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (164.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …