Anasayfa / Antwerp Giants / Oostende – Antwerp İddaa Tahmini 27.05.24

Oostende – Antwerp İddaa Tahmini 27.05.24

BNXT League final serisi ilk maçında Oostende Pazartesi günü saat 21:30’da Antwerp ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Best10 misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Oostende normal sezonda sergilediği dominant performansı play-off’a da taşımış bir takım. Nitekim çeyrek finali 2-0 ve yarı finali de 3-1 ile rahat şekilde geçmişlerdi. Yarı finaldeki rakipleri Liege karşısında evlerinde 82-64 ile kazanıp 89-95 ile kaybetse de son maçı deplasmanda tam 20 sayı farkla geçerek adlarını yarı finale yazdırmayı başarmışlardı. 63-83 ile kazandıkları o son maçta Ahmad 35 sayı, 6 ribaund ile MVP performansı sergilerken, normal sezonun MVP’si Jefferson ise 23 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimdi. 

Antwerp ise saha avantajı ile başladığı yarı final serisinde Limburg karşısında beklenenden çok daha fazla zorlanmış ama yine de 3-2 ile kazanmayı bilmişti. Evlerindeki ilk maçı kaybederek bir şok yaşamışlardı ama sonra deplasmanda kazanarak bu şoku hızlıca attılar. Kalan 3 maçta n ikisi zaten evlerindeydi, deplasmandaki diğer maçı da 1 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Bu sezon iki kere karşılaştılar ve ikisini de Oostende kazandı. Deplasmanda 7 sayı farklar ve içerde son nefeste 1 sayı farkla kazanmışlardı. Burada play-off’da Oostende’nin daha iyi performans sergilediğini düşünüyorum. Evet Antwerp normal sezonda olduğu gibi yine direnebilir ama deplasmanda olmalarının da etkisiyle sonunu getirip bir sürprize imza atabileceklerini düşünmüyorum. Ev sahibi ekibin Ahmad ve Jefferson liderliğinde düşük farkla da olsa kazanarak seriye başlayacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.57
Best10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …