Anasayfa / İddaa Tahminleri / Orland Magic – Toronto Raptors İddaa Tahmini 18.03.24

Orland Magic – Toronto Raptors İddaa Tahmini 18.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Orlando Magic Pazartesi günü saat 01:00’da Toronto Raptors ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Orlando son 2 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de 39 galibiyete ulaşarak play-off potasında 5. sıradaki yerlerini sağlamlaştırmış oldular. Ayrıca evlerindeki performanslarına baktığımızda da son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak iyi sinyaller verdiklerin görebiliriz. Son olarak konuk ettikleri alt sıra ekiplerinden Nets karşısında yettiği kadar oynayıp 8 sayı farkla kazanmışlardı. Bu maç öncesi önemli bir eksikleri yok. 

Raptors cephesinde ise işler yolunda değil, formsuz bir dönemden geçiyorlar. Son 6 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 23 galibiyette kaldılar, artık play-in potasından dan 6 galibiyet gerideler… Ayrıca deplasman karnelerine baktığımızda da 4 maçtır kazanamadıklarını görebiliriz. Son olarak alt sıra ekiplerinden Pistons karşısında özellikle savunmada sınfta kalmışlar ve 113-104’lük skorla kaybetmişlerdi. Bu maçta da Barnes, Barrett, Boucher, Poeltl gibi değerli isimleri kullanamayacaklar. 

İki takım daha yeni, 16 Mart’ta Kanada’da karşılaşmışlar ve Orlando ev sahibini 10 sayı farkla, net bir skorla geçmeyi bilmişti. 113 sayı ürettikleri o maça F.Wagner 19 sayı, 7 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşırken, Banchero 17 sayı, 9 ribaund, 8 asist, Suggs 16 sayı ve Carter 15 sayı, 8 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. Bu maçta evlerinde olmanın da avantajınu kullanarak rakibi hazır Barnes, Barrett, Poeltl gibi silahlardan yoksun yakalamışken bir kez daha çift haneli farklarla geçerek yollarına devam edeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …