Güncel
Anasayfa / Charlotte Hornets / Orlando Magic – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 20.03.24

Orlando Magic – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 20.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Orlando Magic Çarşamba günü saat 02:00’da Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

Orlando bu sezonun flaş ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarını kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler ve bu sayede de 40 galibiyete ulaşarak kendilerine 5. sırada yer buldular play-off potasında. Evlerindeki son 2 maça baktığımızda ise alt sıra ekiplerinden Nets’i 8 sayı ve Raptors’u ise 15 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Bu maç öncesi sakat ya da eksik oyuncuları olmadığını da hatırlatalım tekrar. 

Hornets ise konferansın zayıf halkalarından birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve nitekim toplamda da sadece 17 galibiyet elde edebildiler zaten, play-in yarışı ile alakaları kalmadığı için sezonun kalanını formalite için oynuyorlar. Son deplasman maçlarında da önemli eksikleri bulunan, tam gücünde olmayan Sixers bile direnememişler, 11 sayı farkla teslim olmuşlardı. Bu maçta da M.Williams, Seth Curry ve Ball’dan faydalanamayacaklar, Mann’in durumu ise net değil. 

İki takım arasında gerek kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında gerekse puan tablosundaki yerleri açısından net bir siklet farkı var. Orlando’nun sezonun artık bu kritik döneminde evinde Hornets gibi zayıf bir rakip karşısında hata yapmayacağını, Suggs, F.Wagner, Banchero gibi silahlarla üstünlük kuracağını düşünüyourm. Son maçlarda direnci iyice düşen Hornets’ın rakibe fazla dayanamayacağını ve kaybederken handikapı koruyamayacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …