Anasayfa / Golden State Warriors / Orlando Magic – Golden State Warriors İddaa Tahmini 28.03.24

Orlando Magic – Golden State Warriors İddaa Tahmini 28.03.24

NBA Doğu ekibi Orlando Magic Perşembe günü saat 02:00’da Golden State Warriors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 221.5 olarak açıklamışlar. 

Orlando son dönemin formda ekiplerinden birisi, 5 maçtan 4 tanesini kazanarak geldiler buraya. Evlerindeki performanslarına bakacak olursak genelde galibiyetlerle alıyor olsalarda son 5 maçtan 4 tanesinde öne çıkan ortak nokta savunma odaklı basketbol ve düşük skorlardı, o maçlarda sırasıyla 210, 207, 204, 216 sayı izletmişlerdi bize. Bu maçta Harris’den faydalanamayacaklar, Houstan’ın durumu ise belirsiz. 

Warriors ise son dönemde istediği sonuçları alamayan, play-off potasından uzaklaştığı gibi play-in şansını da tehlikeye sokmuş bir ekip. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 37 galibiyette kaldılar, ancak 10. sıradan play-in potasına girdiler ve alttan gelen Houston artık onların sadece 1 galibiyet uzağında. Deplasman karnelerine bakacak olursak sonuçlardan bağımsız olarak bize düşük tempoda, kısır maçlar izlettiklerini görebiliriz genelde. Evden uzaktaki son 5 maçtan 3 tanesinde 214, 208 ve 205 sayı üretilmişti. Kuminga’nın durumu net değil, başka eksikleri yok.

Kağıt üstünde Warriors elbette Curry, Wiggins, Thompson gibi silahlarla kolay lokma değil, deplasmanda da olsalar Orlando’yu yenebilecek güçteler. Ama ev sahibi de son dönemde formda. Bu nedenle de taraf bahsini riskli buluyorum bu maçta. Diğer yandan iki ekibin de son dönemde bir çok takıma göre düşük tempoda oynadıklarını, savunma odaklı bir basketbol benimsediklerini biliyoruz. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (221.5) – 1.47
Hovarda Oranı: ALT (221.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …