Anasayfa / Canterbury Rams / Otago Nuggets – Canterbury Rams İddaa Tahmini 23.06.22

Otago Nuggets – Canterbury Rams İddaa Tahmini 23.06.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Otago Nuggets Perşembe günü saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin toplam sayı limitini 89.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Nuggets şuana kadar çıktığı 10 maçtan 6 tanesini kazandı ve ligin kalbur üstü takımlarından biri konumundalar. Bununla beraber hücumda da etkili bir takım olduklarını söyleyebiliriz, ortalama 84 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Hatta son maçlarında ise konuk oldukları zirve ekiplerinden Auckland potasında tam 99 sayı göndererek hücumda ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. O maçta Boyd 28 sayı, 4 asist, Withers 24 sayı, 10 ribaund, Timmins 22 sayı, 7 ribaund ve Williams 20 sayı, 8 ribaund, 4 asist ile öne çıkan başlıca isimlerdi.

Rams ise 10 maçtan 5 tanesini kazanabildi ve ligin orta şekerli takımlarından biri. Son 2 maçlarını üst üste kaybederek formsuz olduklarını gösterdiler ve bununla beraber potalarında ortalama 83 sayı gördüklerini biliyoruz. Son 2 maçlarında ise bu ortalamanın üstüne çıkmışlar, önce Bulls’dan 88 sonra da Manawatu’dan tam 100 sayı yemişlerdi. O son maçta Dech 30 sayı, 6 ribaund, 5 asist ve Karena 12 sayı, 3 ribaund ile takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimler olmuşlar ama yetersiz kalmışlardı.

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğimiz üzere ciddi farklar yok. Ama bununla beraber Nuggets’ın sahasında daha iyi bir takım olduğunu ve özellikle üretim konusunda istim üstünde olduklarını biliyoruz. Rams ise son haftalarda özellikle savunmada zorlanan bir ekip, yumuşak kalıyorlar. Bu maçta da Boyd, Withers, Timmins üçlüsü karşısında direnmekte zorlanacaklarını düşünüyorum. Ev sahibinin kazanırken 90 baremine çıkabileceğini, hatta geçeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.78
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Belçika – Hollanda İddaa Tahmini 25.06.22

Hazırlık Maçları kapsamında Belçika Cumartesi günü saat 19:00’da Hollanda ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini …