Anasayfa / Heroes de Falcon / Panteras – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 05.06.24

Panteras – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 05.06.24

Venezüela Ligi mücadelesinde Panteras Çarşamba günü saat 02:00’da Heroes de Falcon ile karşılaşacak. Best10 toplam sayı limitini 150.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Panteras son 3 maçtan ikisini kaybetti, bu nedenle de 4 galibiyette kaldı. 9 takım arasında ise bu grupta 7. sırada yer alıyorlar. Son 2 maçlarına baktığımızda ise evlerinde kaybettiklerini gördük. O maçlarda bir diğer ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skordu. Sırasıyla 169 sayı ve 163 sayı çıkımıştı o maçlarda. Graterol, Williams, Gomez takımın öne çıkan silahları konumundalar. Raines de onlara zaman zaman destek oluyor. 

Falcon ise rakibine daha formda, daha iyi durumda. Son 4 maçtan 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 7 galibiyete ulaşarak kendilerine 5. sırada yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda ise so 2 maçlarını kazanmışlardı. Son olarak 2 Haziran’da konuk oldukları Diablos karşısında etkili bir hücum performansı sergilemişler, 94-100 ile kazanmayı başarmışlardı. Kolombiyalı Almanzon ile Amerikalı Nation takımın öne çıkan silahları.

Falcon rakibine göre daha iyi bir kadroya sahip ve son dönemde de daha iyi basketbol oynuyor. Ancak deplasmanda olmalarından dolayı bana güven vermiyorlar. Bunun yerine hem onların etkili hücum performanslarını hem de ev sahibinin son dönemde sergilediği yüksek tempoyu düşünerek tercihim üst seçeneğinden yana kullanacağım. İki takımın da 75 baremini geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: ÜST (150.5) – 1.68
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …