Anasayfa / AS Monaco / Paris Basketball – AS Monaco İddaa Tahmini 12.06.24

Paris Basketball – AS Monaco İddaa Tahmini 12.06.24

Fransa Betclic ELITE Pro A final serisi 4. maçında Paris Basketball Çarşamba günü saat 22:05’de AS Monaco ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

EuroCup şampiyonu olarak Euroleague bileti kapan Paris, bu seriye aslında beklentilerin üstünde bir giriş yapmış, güçlü rakibini 2. maçta deplasmanda yenerek servis kırmıştı. Ama hemen ardından evlerindeki ilk maçta oyunun iki tarafında da tam anlamıyla sınıfta kaldılar ve 59-88 gibi bir skorla kaybettiler. Bu onların bu sezon aldığı en farklı mağlubiyetti, koç Iisalo’nun öğrencilerinin hiç bu kadar mahkum oynadıklarına şahit olmamıştık!

Son şampiyon Monaco, serinin ilk 2 maçını evinde oynamanın avantajını iyi kullanamadı ve ikinci maçı kaybetti belki ama üçüncü maçta yani deplasmandaki ilk maçta bu durumu hemen telafi etti. Koç Obradovic’in öğrencileri beklenenden de iyi bir reaksiyon göstererek 59-88 gibi net bir skorla kazanmayı başarmışlardı. Artık seride 2-1 öndeler ve bu maçı kazanabilirlerse şampiyonluk ünvanlarını koruyacaklar. 

Serinin en başında kağıt üstünde Monaco’nun favori olduğunu elbette biliyorduk. Ama EuroCup şampiyonu Paris’in de kolay lokma olması beklenmiyordu. Açıkçası geride kalan 3 maça baktığımızda iki takım da kendilerinden beklenenleri farklı maçlarda da olsa gösterdiler. Şimdi Paris evinde tamam mı devam mı maçına çıkacak ve bu nedenle de daha fazla motive, daha fazla agresif ortaya koyacaklarını, kaybetseler de Shorts ve Hifi liderliğinde son topa kadar işin içinde kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …