Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Paris Basketball – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 02.06.24

Paris Basketball – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 02.06.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 5. ve son maçında Paris Basketball Pazar günü saat 20:00’da LDLC Asvel Villeurbanne ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışlar.

Koç Iisalo yönetimindeki Paris, EuroCup’ı kazanarak Euroleague bileti kapmasının yanı sıra Pro A’da da Monaco ile Asvel’in ardından en değerli kadroydu bu sezon. Bunun sadece kağıt üstünde kalmadığını bu seride de gördük. Denk rakipleri Asvel karşısında asla geri adım atmadılar ve sahalarında kaybedip geri düştükleri serinin son maçını deplasmanda 98-103 ile kazanarak tamam mı devam mı maçını evlerinde oynamaya hak kazandılar.

Asvel sezon içerisinde koç değişiklikleri yapıp, ciddi iniş-çıkışlar yaşamış olsalar da ligde kalite farkını hep hissettirdiler. Bu seriye de dezavantajlı başlamışlardı ama deplasmandaki ikinci maçı 85-89 ile kazanarak servis kırdılar. Hatta sonra evlerinde 86-77 ile kazanarak 2-1 öne de geçtiler. Ama 30 Mayıs’daki son maçta evlerinde oynamalarına rağmen seriyi bitirme şansların değerlendiremediler ve 87-87 biten normal sürenin ardından potalarında 103 sayı görerek kaybettiler. Şimdi karar maçına deplasmanda çıkacaklar. 

İki takım da birbirlerini deplasmanda yenme başarısını gösterdi, tam anlamıyla denk güçlerin çekişmesini izliyoruz bu seride. Ayrıca oynanan 4 maçta da yüksek tempo ve hücum odaklı, yani göze hoş gelen bir basketbol sergilediler. Bu karar maçında da taraf ya da handikap risklerine girmektense takımların ilk 4 maçta sergilediği hücum performanslarına güvenmek bana daha mantıklı geliyor. Kim kazanırsa kazansın iki takımın da 80 baremini aşabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (161.5) – 1.46
intobet Oranı: ÜST (161.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Aguada Santeros İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Cuma günü saat 03:00’da Aguada Santeros …