Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Paris – Gran Canaria İddaa Tahmini 02.11.22

Paris – Gran Canaria İddaa Tahmini 02.11.22

7DAYS EuroCup B grubu 4.maçında Paris Çarşamba günü saat 22:30’da Gran Canaria ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişler.

Paris ligin yeni ekiplerinden birisi ama buna rağmen koç Weaver ile adaptasyon sorununu çabuk tamamladılar ki son 2 maçlarını da üst üste kazandıklarını biliyoruz. Ancak bu olumlu basketbolun ardından haftasonu Pro A’da beklentileri karşılaşayamamışlar ve evlerinde olmalarına rağmen denk rakipleri Cholet’e 66-75 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. O son maçta Evans 16 sayı, 10 ribaund, Allman 14 sayı, 5 asist ve Kamagate 11 sayı, 8 ribaud ile öne çıkan isimlerdi. 

Granca ise grubun favorilerinden birisi. 3 maçlarından 2 tanesini kazandılar. Son maçlarında zayıf Lions’u içerde tam 18 sayı farkla geçerken ardından ligde dişli rakipleri Tenerife’ye kendi sahalarında olmalarına rağmen direnememişler ve 70-86 ile kaybetmişlerdi. O maçta hücumda sınıfta kalmışlardı ama buna rağmen Slaughter 14 sayı ve Inglis 13 sayı, 5 ribaund ile iyi katkı vermişler ama galibiyet için yeterli olmamışlardı. 

İki takım arasında bana göre özellikle tecrübe anlamında ciddi farklar var. Granca sadece bu grubun değil turnuvanın da favorilerinden birisi. Evet son maçta bu sahada güçlü rakipleri Tenreife’ye kaybetmişlerdi ama şimdi karşılarında kendi sikletlerinde olmayan bir isim var. Farklı kaybettikleri o Tenerife maçının reaksiyonunu göstereceklerini ve zayıf rakip karısında düşük handikapı da geçerek kazanacaklarnı tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.51
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …