Güncel
Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Pau Orthez – Nanterre İddaa Tahmini 27.12.18

Pau Orthez – Nanterre İddaa Tahmini 27.12.18

Fransa Jeep Elite Pro A 15.hafta mücadelesinde Pau Orthez Perşembe saat 22:45’te Nanterre ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışlar.

Pau Orthez bu sezon eski günlerine sinyal çakan takımlardan biri, 9 galibiyetle ilk 4 yarışının içerisinde yer alacaklarını gösterdiler. Özellikle iç sahada çok formdalar, bileklerini bükmek zor kendi taraftarları önünde. Bu başarılı performansın arkasında da hücumdaki verimlilikleri yatıyor. Son 3 iç saha maçında 92, 101 ve 79 (normal süre) sayı üreterek kazanmışlardı.

Nanterre da tıpkı rakibi gibi 9 galibiyetle ilk 4 yarışının içerisinde ve onlar da çok formdalar son maçlarda. Her ne kadar son haftalarda evden uzakta kazanmakta zorlansalar da hücumdaki performansları ile direniyorlar rakiplerine karşı. Pro A’daki son 3 deplasman maçlarında sırasıyla 62, 85 ve 77 sayı üretmişlerdi. Son maçta da evlerinde Le Portel’i 99-93 ile geçtiler.

İki takım da başarılı maçlar çıkarıyor son haftalarda ve bunun temel nedeni tempoyu doğru kullanıp hücumda kendi standartlarına göre yüksek skorlar üretmeleri. Bu maçta da hücumdaki verimliliklerinden taviz vermemek adına tempoyu zaman zaman birlikte en üst seviyeye çekeceklerini ve bu anlar sayesinde iki takımı da 80 sayılarda görebileceğimi düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (158.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (158.5) / 1.95
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Karadağ – Slovenya İddaa Tahmini 21.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 11.lik mücadelesinde Karadağ Pazar saat 16:00’da Slovenya ile karşılaşacak. İddaa bu …