Anasayfa / İddaa Tahminleri / Peristeri – Olympiakos İddaa Tahmini 01.06.24

Peristeri – Olympiakos İddaa Tahmini 01.06.24

Yunanistan Ligi yarı final serisi 2. maçında Peristeri Cumartesi günü saat 17:15’de Olympiakos ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışlar.

Koç Spanoulis yönetimindeki Peristeri buraya yarı finale kadar gelerek önemli bir iş yaptı. Ancak tabiki burada güçlü rakiplerini geçemeyeceklerini onlar da biliyorlar. İlk maçta deplasmanda rakibin sert ve disiplinli savunmasını aşamadıkları gibi kendi savunmalarının da yumuşak kalmasının etkisiyle 83-72’lik skorla kaybettiler. Şimdi evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

Olympiakos üst üste 3. kez Final Four’a kalarak önemli bir iş yaptı ve organizasyonu 3. olarak tamamladı. Bu serinin ilk maçında da evinde oynamanın avantajını göstererek yine bildiğimiz savunma odaklı, düşük tempolu basketbolunu sürdürüp 83-72 gibi net bir skorla kazandı. Şimdi deplasmanda olacaklar ama savunma anlayışlarında bir farklılık olacağını düşünmüyorum. İlk maçta olduğu gibi Canaan, Peters, Milutinov en güvendikleri eller olacaklar.

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkından bahsetmeye gerek yok. Ancak Peristeri bu kez evinde olacak ve tamam mı devam mı parolasıyla ekstra motive olarak çıkacak sahaya. Bu nedenle de handikap bahisleri biraz kafa karıştırıyor. Diğer yandan onlar da aslında iyi bir savunma takımı ve bu stresli maçta hücumdan çok savunmaya güveneceklerini, bu kez Olympiakos’un sertliğine karşılık verereceklerini tahmin ediyorum. İlk maçta olduğu gibi 150-160 arasında bir skor üretilmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ALT (156.5) – 1.70
intobet Oranı: ALT (156.5) – 1.87
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Real Madrid İddaa Tahmini 12.06.24

İspanya Liga Endesa final serisi 3. maçında UCAM Murcia Çarşamba günü saat 21:30’da Real Madrid …