Anasayfa / Brindisi / Pesaro – Brindisi İddaa Tahmini 12.09.20

Pesaro – Brindisi İddaa Tahmini 12.09.20

İtalya Süper Kupa D grubu mücadelesinde Pesaro Cumartesi saat 22:00’da Brindisi ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın toplam sayı limitini 80.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 82.5 olarak belirlemiş.

Koç Repesa yönetimindeki Pesaro 4 maçtan 3 tanesini kazandı ve Sassari ile birlikte Final Four bileti için kapışıyorlar. Bu maçı kazanmaları durumunda eğer Sassari de 5. maçını kazanırsa, 6. ve son maçlarında Sassari ile final karşılaşmasına çıkacaklar. Ancak Sassari onlara ilk maçta 15 sayı fark attığı için minimum 16 sayı farkla kazanmaları gerekecek. Son 2 maçlarını zayıf halka Roma ile oynayıp farklı ve yüksek skorlarla kazanmışlardı.

Brindisi ise 4 maçtan ikisini kazanabildi dolayısıyla artık Final Four şansları kalmadı diyebiliriz. Çünkü bu maçı kazansalar bile kendilerinden zaten bir adım önde olan Sassari’ye karşı ikili averajda da gerideler. Bu nedenle de bu maçı tamamen bir hazırlık müsabakası olarak görüp, hücum performansına önem vereceklerini düşünüyorum. Zaten son 2 maçlarında da Sassari karşısında 89 ve 96 sayı üreterek hücumda ne kadar verimli bir takım olduklarını göstermişlerdi.

Bu maç Pesaro açısından çok daha büyük önem taşıyor kuşkusuz. Kaybetmeleri durumunda Sassari’nin de kaybetmesi gerekecek, aksi durumda Final Four biletine veda etmiş olacaklar. Brindisi’nin ise herhangi bir iddiası kalmadı. Son 2 maçta Sassari karşısında olduğu gibi yine Harrison, Thompson, Krubally, Perkins, Willis gibi değerli hücum silahları ile 85-90 baremine çıkabileceklerini, kaybetseler de atarak kaybedeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (80.5) – 1.45
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (82.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Le Mans – Limoges İddaa Tahmini 19.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Le Mans Cumartesi saat 21:30’da Limoges ile karşılaşacak. JetBahis Le Mans’ın …