Anasayfa / Cremona / Pesaro – Cremona İddaa Tahmini 28.04.24

Pesaro – Cremona İddaa Tahmini 28.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 29. hafta mücadelesinde Pesaro Pazar günü saat 19:15’de Cremona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Pesaro son 3 maçtan ikisini kazandı ama buna rağmen 9 galibiyette kaldı ve düşme potasından halen kurtulabilmiş değil. En yakın rakipleri Treviso ile aralarında 1 galibiyetlik var ve bu nedenle bu maçı artı son maçlarını kazanarak onların hata yapmalarını bekleyecekler. Evlerindeki performanslarına bakınca işlerin yoluna girmeye başladığını görüyoruz, son 4 maçtan 3 tanesini kazandılar. Son olarak konuk ettikleri play-off ekiplerinden Pistoia’yı 89-82 ile geçmişlerdi.

Cremona ise ligin tuzu kuru takımlarından birisi. Çıktıkları son 3 maçtan ikisini kazandılar ve bu sayede de düşme hattıyla ilişkilerini tamamen koparmış oldular, kafaları rahatladı. Diğer yandan play-off şansları ise kalmadı. Bu nedenle de bu maça ve son maça formalite için çıkacaklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin yolunda gitmediğini görüyoruz, evden uzakta tam 5 maçtır kaybediyorlar. Son olarak güçlü Bologna’ya 8 sayı farkla yenilmişlerdi.

Pesaro her ne kadar son sıralarda yer alan bir ekip olsa da Cremona’da kötü bir kadroya sahip olduğunu düşünmüyorum, kağıt üstünde denk güçlerin mücadelesi olacak diyebiliriz. Diğer yandan hem evlerinde oynamanın avantajına sahipler hem de düşme hattından kurtulmak adına mutlak kazanmaları gereken bir maça çıkacakları için motivasyonları çok yüksek. Cremona gibi düşme ya da play-off ile alakası kalmamış rahat bir takım karşısında kazanmalarını ve ligde kalma şanslarını son haftaya taşımalarını bekliyorum, tabi Treviso da Varese deplasmanında kaybederse. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …