Anasayfa / Basket Napoli / Pesaro – Napoli İddaa Tahmini 13.11.21

Pesaro – Napoli İddaa Tahmini 13.11.21

İtalya Lega Basket Serie A 8. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi saat 22:30’da Napoli ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Pesaro ligin zayıf halkalarından biri, son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ki zaten 7 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabilmişlerdi. Evlerindeki son 2 maçlarında ise önce ligin yeni takımlarından biri diğer Tortona’ya 9 sayı farkla sonra da bu sezonun orta halli takımlarından Trento’ya 4 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen hafta ise konuk oldukları güçlü Virtus Bologna’ya 13 sayı farkla yenilmişler, beklendiği gibi fazla direnememişlerdi. O maçta Delfino 14 sayı, 6 ribaund, 8 asist, Sanford 13 sayı, 3 asist ve Zanotti 12 sayı, 4 ribaund ile ayakta kalmaya çalışan isimlerdi. 

Ligin yeni takımlarından Napoli ise beklentilerin üstünde bir giriş yaptı sezona, 7 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve en azından düşme hattından şuan için uzak kalacaklarını gösterdiler. Son 3 maçlarından ikisini evlerinde oynamanın etkisiyle kazanırken, deplasmandaki maçta ise denk rakiplerinden Trieste’ye karşı iyi direndiler ama sonunu getiremeyerek 77-75 ile kaybetmekten kurtulamadılar. Geçen hafta konuk ettikleri denk rakipleri Tortona’yı 82-79 ile yenerken, Velicka 26 sayı, 8 ribaund, Rich 15 sayı, 5 asist ve McDuffie 12 sayı, 4 ribaund ile galibiyetin mimarları olmuşlardı. 

Her ne kadar Pesaro ev sahibi avantajına sahip olsa da Napoli’nin daha formda olan ve daha kaliteli kadroya sahip taraf olarak favori olduğunu düşünüyorum. Elbette Pesaro üst üste 5 maç kaybettikten sonra tecrübeli skorer Delfino liderliğinde bir reaksiyon göstermek isteyecektir ama Napoli daha önceki maçlarda da gösterdiği üzere Velicka, Rich, McDuffie üçlüsüyle kolay lokma değil. Bu maçta da denk rakipleri karşısında kaybetseler bile, handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.52
Rexbet Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yunanistan Basket League iddaa tahmin ve analizleri

Panathinaikos – Lavrio İddaa Tahmini 07.12.21

Yunanistan Ligi 9. hafta mücadelesinde Panathinaikos Salı saat20:30’da Lavrio ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini …