Anasayfa / İddaa Tahminleri / Philadelphia 76ers – New York Knicks İddaa Tahmini 03.05.24

Philadelphia 76ers – New York Knicks İddaa Tahmini 03.05.24

NBA Doğu Konferansı play-off serisi 6. maçında Philadelphia 76ers Cuma günü saat 04:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Sixers, Embiid’in tam olarak iyileşememesinin de etkisiyle bu seride beklentileri karşılayamadı. Seriye zaten dezavantajlı başlamışlardı ve ilk 2 maçı deplasmanda kabettiler. Sonasında evlerindeki ilk maçı kazansalar da ikinci iç saha maçlarını kaybettiler ve 3-1 geriye düşmüş oldular. 1 Mayıs’da New York’daki maçı ise uzatma sonunda kazanarak tamam mı devam mı maçında ayakta kalarak seriyie 3-2’ye getirmeyi başarmışlardı. Şimdi de sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Covington faydalanamayacaklar.

Knicks normal sezonu 2. sırada bitirmenin avantajıyla seriye ilk 2 maçı sahasında oynayarak başladı ve bu avantajlarını koruyarak 2-0 öne geçtiler. Ardından deplasmandaki ilk maçı kaybettiler ama serinin 4. maçında Philadelphia’da kazanarak üstünlüğü tamamen ele geçirdiler. Evlerindeki son maçı da neredeyse kazanıp seriyi 4-1 ile bitireceklerdi ama uzatmada 6 sayı farkla kaybettiler. Şimdi deplasmanda bir kez daha seriyi bitirme şansları var. Bogdanovic’den faydalanamayacaklar.

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu biliyoruz. Evet Sixers zaman zaman Embiid ve Maxey liderliğinde etkili performanslar sergileyerek seriyi 3-2’ye getirdi ama şimdi evlerinde bir kez daha ayakta kalmaya çalışacaklar, kaybetmeleri durumunda sezon onlar adına bitmiş olacak. Elbette Sixers evinde bu tamam mı devam mı maçında favori konumunda. Ancak Knicks’in de Brunson liderliğinde kolay lokma olmayacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …