Anasayfa / Denver Nuggets / Phoenix Suns – Denver Nuggets İddaa Tahmini (2) 12.05.23

Phoenix Suns – Denver Nuggets İddaa Tahmini (2) 12.05.23

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 6. maçında Phoenix Suns Cuma günü saat 05:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.57 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.79 olarak belirlemiş.

Suns seriye şanssızlıklarla girdi. Önce Paul’ü kaybettiler ama onun yokluğuna rağmen evlerindeki 2 maçı kazanıp hata yapmayarak seriye tutundular, deplasmandaki 3 maçı kaybettikleri için ise 3-2 gerideler. Son maçta ise Ayton’u kaybettiler ve bu maçta hem ondan hem de yine Paul’den faydalanamayacaklar. Dolayısıyla Booker ve Durant’in omuzlarındaki yük çok daha fazla olacak ki tatile çıkmak istemiyorlar bu maçı kazanmak zorundalar bildiğiniz üzere! 

Jokic liderliğindeki Denver ise beklendiği gibi saha avantajını çok iyi kullandı seri boyunca. Evlerinde hiç hata yapmadılar ve deplasmanda 2 maçı da kaybetmelerine rağmen 3-2 öndeler. Deplasmandaki bu üçüncü maçı yine kaybetseler bile 7. maç, yani karar maçı yine Denver’da oynanacak. Dolayısıyla da bunun rahatlığıyla sahaya çıkacaklar. Buradaki son maçta direnseler de 5 sayı farkla kaybettiklerini de hatırlatalım. Murray’nin bir hastalığı var, durumu maç saatinde belli olacak. Başka önemli bir eksikleri yok.

Serideki 5 maçta hep ev sahipleri kazandılar. Bu maçta da trendin bozulmasını beklemiyorum. Evet Suns’da hem Ayton hem de Paul olmayacak ama yine de bu tamam mı devam mı maçında iki formda skorer Booker ve Durant liderliğinde geri adım atmayacaklarını, taraftar desteğini de iyi kullanarak kazanacaklarını, seriyi 7. maça taşıyacaklarını düşünüyorum. Handikap riskine girmeden direkt galibiyetlerine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.57
intobet Oranı: MS 1 – 1.79
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Litvanya – Slovenya İddaa Tahmini 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Litvanya Pazar günü saat 19:30’da Slovenya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …